Prof. Dr. Mehmet Akif ErsoyPsikiyatrist Psikoterapist

mehmet-akif-ersoy-psikiyatrist-online

Uzmanımız
Prof. Dr. Mehmet Akif Ersoy

Psikiyatrist Psikoterapist


Biyografi

Hacettepe Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden 1993 yılında mezun oldu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümünde asistanlığını tamamladı. Aynı dönemde Virginia Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne bağlı Mind and Human Interaction merkezinden Prof. Dr. Maurice Apprey ve Prof. Dr. Vamık Volkan'la birlikte çalıştı.

İzmir Halime Odağ Vakfı'nda psikanalitik yönelimli psikoterapi eğitimi aldı. Doç. Dr. Celal Odağ, Prof. Dr. Vamık Volkan, Prof. Dr. Maurice Apprey, Prof. Dr. Orhan Öztürk, Prof. Dr. Ülkü Elif Gürışık, Dr. Rafael Moses, Dr. Rena Moses, Dr. Norbert J. Hartkamp, Prof. Dr. Prof. Dr. Yeşim Erim, Prof. Dr. Salman Akhtar adlı önemli isimlerden bu eğitimi sırasında teorik ve süpervizyon eğitimi almıştır.

Yirmi beş yıl Ege Üniversitesinde uzman, doçent ve profesör kadrolarında çalıştıktan sonra halen İzmir'deki özel muayenehanesinde psikiyatrist olarak çalışmaya devam etmektedir. Detaylı özgeçmiş için tıklayınız.

Ayrıca İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin hatta dünyanın her yerinden hastalara online psikiyatri (telepsikiyatri / online psikiyatrist) hizmeti vermektedir.

Ek Bilgi

Tecrübe
25 yıl
Eğitim
Hacettepe Tıp Fakültesi
Sertifikalar
Aile Danışmanlığı Sertifikası
Üyelik
İzmir Tabip Odası

Randevu

DR. MEHMET AKİF ERSOY'DAN RANDEVU ALABİLMEK İÇİN

ÖNCE TALEP ETTİĞİNİZ HİZMET TÜRÜNÜ SEÇİNİZ