Muayenehane

Merkezimiz Hakkında

Psikiyatrist ve Uzman Klinik Psikolog ekibimizle psikolojik sorunları olan hastalarımız ve danışanlarımıza hizmet veriyoruz.

İzmir'in kalbinde yer alan merkezimize hemen her yerden ulaşım çok kolay. Buna rağmen yüz yüze görüşmek için uzağınızda olduğumuzu düşünüyorsanız sizin için online terapi hizmeti sunuyoruz.

Hizmet Politikamız

Hizmet politikamız olarak tedavi metodumuzu ihtiyaçlarınıza göre seçiyoruz. Eğer psikiyatristimiz psikoterapiye ihtiyacınız varsa psikoterapiye yönlendiriyor. Eğer psikoloğumuz bir psikiyatrik değerlendirmeye ihtiyacınız olduğunu düşünürse psikiyatristimize yönlendiriyor. Elbette her hastada ya da her danışanda bu yönlendirmeyi yapmıyoruz. Basit bir ilaç tedavisiyle çözülebilecek sorunlarınız için uzun zaman alan psikoterapi sürecine yönlendirilmenizin etik ve tıbbi olmadığı bilinciyle hareket ediyoruz.

Terapistim psikiyatrist ve uzman psikologlarımızla hizmetinizde

Erişilebilirlik temel politikamızdır. İhtiyaçlarınıza göre yüz yüze, video konferans ya da e-posta yoluyla yanınızdayız. Terapistim.com sitesini de bu prensiple hazırladık. Yüz yüze randevularınızı telefonla alabilir ya da online hizmetlerimiz için online randevu hizmetimizi kullanabilirsiniz!

Uzmanlarımızla Tanışın

Merkezimizdeki uzmanlarla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz telefonla asistanımıza ulaşabilirsiniz.

Tecrübe, uzmanlık, yetkinlik ve en az bunlar kadar önemli olan ilgi. Mesleğini severek yapmak; her danışanıyla birlikte büyümek gelişmek; her danışanın biricik ihtiyaçları olduğunu bilerek hareket etmek. Ruh sağlığının ve insan psikolojisinin kendine özgü zorluklarıyla baş etmek için kendini danışanı anlamak için bir araç olarak kullanmak. Bu prensiplerle size yardıma hazır bir ekip.

Sorry, there is nothing to display here…