Teslimat ve İade Koşulları

Sitemizden satın aldığınız ürünler dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

İptal taleplerinizi profdrakifersoy@gmail.com adresinden bizlere iletebilirsiniz. İptaller ancak aynı ay içinde gerçekleştirilebilir. Takip eden aylarda iptal talebinizi gerçekleştirebilmemiz için Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığının uygun bulduğu şekilde hazırlanmış iade faturası vermeniz gerekir.

Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer aldığı üzere teslimatı dijital ortamda yapılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Eğer almış olduğunuz ürün hatalı ve sorun firmadan kaynaklı ise sorumluluk firmamıza aittir. Belirtilen durumda ürünün iadesi ya da değişimi gerekli kontroller sonrasında sağlanacaktır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı inceleme, “iade birimimiz” tarafından gerçekleştirilmektedir. Sorunlu olduğuna kanaat getirilen ürünler gerekli durumlarda test edilmekte ve iade onayı buradan gelen karara dayanarak verilmektedir.

Kullanıcıya yeterli ve doğru bilgilendirme yapıldığı takdirde yanlış alınan ürün (randevu ve online terapi) kişiye özel olduğundan iade alamaz ve firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmez. Kullanılmış ürünlerin (terapi seansı) iadesi kabul edilmemektedir. Randevu bir uzmanın size belirlenmiş bir saatini tahsis etmesi anlamına geldiğinden randevu alındığı anda size hizmet verilmiş sayılır. Sitemiz hayatın doğal akışı içinde randevu iptallerinin kimi durumlarda zorunluluk olabileceği gerçeğinden hareketle 12 saat öncesine kadar randevu değişikliklerini kabul etmektedir.

SİTE YÖNETİMİ