Uzmanlarımız

Uzmanlarımız

Sitemizde Online Terapist Olarak Hizmet Veren Uzmanlarımız

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Psikiyatrist Prof. Dr. Mehmet Akif Ersoy

Hacettepe Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden 1993 yılında mezun oldu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümünde asistanlığını tamamladı. Aynı dönemde Virginia Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne bağlı Mind and Human Interaction merkezinden Prof. Dr. Maurice Apprey ve Prof. Dr. Vamık Volkan’la birlikte çalıştı.

İzmir Halime Odağ Vakfı’nda psikanalitik yönelimli psikoterapi eğitimi aldı. Doç. Dr. Celal Odağ, Prof. Dr. Vamık Volkan, Prof. Dr. Maurice Apprey, Prof. Dr. Orhan Öztürk, Prof. Dr. Ülkü Elif Gürışık, Dr. Rafael Moses, Dr. Rena Moses, Dr. Norbert J. Hartkamp, Prof. Dr. Prof. Dr. Yeşim Erim, Prof. Dr. Salman Akhtar adlı önemli isimlerden bu eğitimi sırasında teorik ve süpervizyon eğitimi almıştır.

Yirmi beş yıl Ege Üniversitesinde uzman, doçent ve profesör kadrolarında çalıştıktan sonra halen İzmir’deki özel muayenehanesinde psikiyatrist olarak çalışmaya devam etmektedir. Detaylı özgeçmiş için tıklayınız.

DR. MEHMET AKİF ERSOY’DAN RANDEVU ALABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EĞER RUH SAĞLIĞI ÇALIŞANIYSANIZ ve HASTANIZ/DANIŞANINIZLA İLGİLİ SÜPERVİZYON ALMAK İSTİYORSANIZ ONLİNE SÜPERVİZSYON HİZMETİNDEN FAYDANABİLİRSİNİZ