Treatment

Find out how we treat our patients


We pride ourselves with being a very forward thinking practice and we work holistically with our patients and where appropriate their families to ensure that they receive the treatment and care that works for them.

Polyclinic offers a wide array of services to meet the health care and wellness needs of area residents and visitors. For more information on a specific services offered, read the clinic specific page.

We offer services to meet all needs of our patients

Web accessibility refers to the inclusive practice of removing barriers that prevent interaction with, or access to websites, by people with disabilities. The Polyclinic theme is ready for you to create accessible websites!

Her zaman

Her zaman

24/7

DEVAMLI HİZMET

Farklı uzmanlarımız tarafından günün her saatinde evinizden hizmet alabilirsiniz.

Hızlı

Hızlı

12 saat

Kısa bekleme süresi

Beklemeden çoğu zaman aynı gun içinde randevu alarak uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Uzmanlar

Uzmanlar

3

farklı uzmanlık alanları

Psikiyatrist, psikolog ve rehberlik psikolojik danışmanlık alanlarında farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek uzmanlar burada.

Hastalar

Hastalar

+9999

binlerle hasta ve danışan

Uzmanlarımız şimdiye kadar onbinlerce hasta ve danışana hizmet verdiler. Uzun yılların deneyimiyle size yardım etmeye hazırlar.

Hakan Eğrilmez

Online danışmanlık fikrine en başta çok sıcak baktığım söylenemez. Ama sonra daha önceki yüz yüze terapi deneyimlerime kıyasla çok daha faydalı oldu. Terapinin hangi ortamda olduğundan çok bence terapistin becerisi çok daha önemli.

Hakan Eğrilmez

Merve Taşkın

Dr. Mehmet Akif Ersoy'a minnettarım. İlişki sorunlarım nedeniyle kendisinden yardım aldım. Şimdi eşim olan arkadaşımla beraber gitmiştik. Arkadaşımdaki sorunların hiperaktiviteden kaynaklandığını öğrenmemiz ilişkimizde önemli bir dönüm noktası oldu bizim için.

Merve Taşkın

Seda Gülmez

İlk görüşmelerimizi yüz yüze yaptık. Yurt dışına çıkmak zorunda olduğum için internetten devam ettik terapimize. İşini hakkıyla yapan bir uzmana dünyanın öteki ucundan da olsa ulaşabilmek müthiş.

Seda Gülmez